Kvaliteetsed koostisosad

Hoolime väga koostisosade kvaliteedist. Kõik peab olema kvaliteetne! Kvaliteedi kõrval pühendume ka sellele, et meie imelistest koostisosadest saaks maitsvad ja hõlpsasti valmistatavad tooted.GMO-vaba

Kvaliteetsete koostisosade hankimisel oleme väga ranged. Meie koostisosad ei ole geneetiliselt muundatud. Selle tagamiseks ostame koostisosi ainult nendelt põllumeestelt, kes ei kasvata geneetiliselt muundatud põllusaadusi.

CO2

Üldiselt vähendab loomse toidu vahetamine taimse vastu toidu CO2 heidet 60% võrra. Samuti annab see võimaluse istutada metsi, mis neelavad tohutus koguses süsihappegaasi, sest kui inimesed söövad liha asemel taimset toitu, saab suuri maalappe kasutada hoopis metsanduseks.* Kõik Naturli’ tooted on 100% taimsed. Meie eesmärk on pakkuda laia valikut maitsvaid tooteid ja muuta taimsete valikute tegemine lihtsaks.

* Allikas: Dansk Vegetarisk Forening (Taani taimetoitlusühing)

Koos oleme tugevamad!

Maa ja inimkonna vahelise tasakaalu taastamise nimel võitlemise nimel on kaks parem kui üks ja kolm parem kui kaks. Seetõttu sõlmime partnerluse teistega, kes usuvad samadesse asjadesse nagu meiegi. Mida suuremaks rühmana saame, seda rohkem meie maa eest hoolitsetakse.